המלצות לימודי ייעוץ מיני

מכון פתרונות הכשיר מאות בוגרים מוכשרים ומקצועיים,
טעימה קטנה מהמלצות שלהם 

יפית סבח 2018

הגעתי לקורס עם ידע בסיסי, נפתחתי למדתי, התנסתי והתאהבתי מחדש. מרצים מדהימים העבירו את החומר בצורה מעניינת ועם זאת ישירה ופשוטה, למדנו לחבר בין השכל לרגש נהנתי ולמדתי ואני מרגישה בטוחה לעסוק בזה. תודה גדולה על קרוס מעשית מקצועי ומועיל.


רחלי בן עזרא 2018

פגשתי אנשים מדהימים מרתקים מגוונים קשת רחבה שכ"כ שמחתי להכיר. ברמה האישית הרחבתי את הידע שלי. הקורס נתן לי כלים לגשת לעיניין. תודה רבה על מסע חיים מרתק.


אתי פיינברג 2018

קודם כל זה הקפיץ את הזוגיות והמיניות שלי ושל בן זוגי מדרגה. בנוסף קיבלתי כלים ואומץ לעבוד עם זוגות אצלי בקליניקה, גם בדמיון מודרך שמאפשר לי להעמיק את העבודה עם המטופלים. קיבלתי גם אומץ לגבר בפתיחות בהתאמה לכל קהל יעד שאני אפגוש.


מורן לי קוגן 2018

הגעתי עם בלאגן, היה לי המון ידע וצורך ענק לטפל ולייעץ. לפני הקורס סמכתי על האינטואיציה שלי ונתתי לתחושת הבטן להוביל אותי. הקורס עשה לי סדר, נתן לי דרכי פעולה והגדרה של תהליך, אני יודעת עכשיו איך לארגן את מאגר הידע שלי ולשלוף בכל רגע נתון כל דבר שאני צריכה.


יפית בשירי

הגעתי לקורס עם חששות והתרגשות רבה. משיעור לשיעור נחשפתי לעוד ועוד חומר מעניין אבל בעיקר אנשים מדהימים מיוחדים, מרצים חכמים ומוכשרים. יצאתי עם ארגז כלים מדהים.


דבי מלכה 2018

גיליתי את המיניות שלי מחדש. אהבתי במיוחד את התשוקה החושנית.


דניאלה דבח 2018

הקורס אפשר לי לפתוח צוהר חדש בקליניקה שלי. קיבלתי כלים חדשים מיוחדים ושונים לעבודה עם זוגות.

 


ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים כתבו לנו

שם*:      דוא"ל:*
טלפון:*    עיר*:     
תוכן ההודעה: