איך לטפח זוגיות במינימום עלות?

מאת: ד"ר כרמי אומרו – יועץ זוגי, משפחתי ומגשר

איך לטפח זוגיות במינימום עלות?

מי מאתנו לא מודע לקשיים הכלכליים שתוקפים אותנו מכל עבר? לכל אותן "הגזירות" העתידות וממשמשות לבוא… כאילו שלנהל זוגיות זה לא דבר מורכב מספיק, לטפח ולשמר זוגיות כשעובר ושב לא כל כך עובר, וכשהלחצים והבעיות רק מתגברים ומאיימים להתפקע – נדמה כמשימה בלתי אפשרית! אז איך, אם בכלל עושים את זה? התשובות בפנים.

אז בין אם אתם יודעים ובין אם לא, בין אם אתם מודעים לכך באמת או רק מדקלמים בראש את משפטים כמו – "בשביל שהזוגיות תפרח או לפחות לא תנבול ותדעך, צריך לטפח אותה, לבלות, לצאת, לדבר, לשתף, לצחוק, וכיו"ב…" עליכם להבין ולהפנים בצורה הטובה ביותר שזוגיות זה משהו שדורש השקעה! כן, אין הנחות לזוגות שנמצאים בלחצים בעבודה, לכאלה שהילדים מוציאים להם את החשק לעשות כל פעילות מעבר למקלחת ושינה (כן…יש כאלה) ובטח שלא לכאלה שהכיס לא מאפשר להם להחזיר הנאה וכיף למערכת היחסים. אז מה באמת עושים? איך מתגברים על בעיות בזוגיות כגון: בעיות כלכליות כאלה ואחרות, לחצים ועייפות וכו'… ובכן, על לחצים ועייפות נדון בפעם אחרת, היום נשוחח על דרכים לבלות במינימום עלויות.

טיפוח הזוגיות – בכל מחיר?

אז נכון שיגידו שזוגיות זה דבר חשוב והכרחי להוציא על זה כסף, שלא תבינו לא נכון, אנחנו לגמרי מסכימים עם אמירה זו. אולם, היות ואנחנו מודעים לעוד כמה וכמה גורמים שונים שמשפיעים על חיי הזוגיות בכלליות (מה לעשות שמצב כלכלי משפיע מאוד על מערכת היחסים, הדימוי העצמי, השיח הזוגי, ועוד..) אנחנו חושבים שניתן ומוטב להקפיד על בילויים וטיפוח חיי הזוגיות, תוך עמידה במסגרת האשראי הקיימת. במילים אחרות, אנחנו אומרים שצריך לטפח את הזוגיות, אבל לא להיכנס למינוס בשביל זה. חשוב להבין שזה הכרחי וחייב לעשות את זה, ולדעת שאפשר לעשות כן באמצעות בילויים מוזלים או כאלה שלא דורשים כסף כלל. כל מה שצריך זה לתכנן מראש.

טיפים-לחסכון-בהוצאות-החג

שלוש אפשרויות לטיפוח זוגיות בלי להיכנס למינוס

האפשרות הראשונה שנציע תהיה ה"חינמית" והנפוצה שזוגות רבים נוטים להקל בה ראש – פיקניק, בילוי לאור ירח, ישיבה על החוף וכיו"ב. גם אם אתם לא רומנטיקנים מושבעים, הדבר יכול לעשות רק טוב לזוגיות שלכם. מספיק לקפוץ לגיחה קצרה עם כוס יין, כוס קפה, אפילו שקית של במבה (כן! אנחנו רציניים! לא חייב רומנטיקה לאור נרות. העיקר הביחד) מספיק להתנתק מהילדים, מהסלולר, מהעבודה והשגתם את המטרה!

האפשרות השנייה שנציע תהיה ה"מוזלת", תתפלאו כמה אתם לא מנצלים אפשרויות בחיים… אנחנו מדברים על כל ההטבות השונות שמציעות חברות האשראי ללקוחות. החל מהטבות נוסח כרטיס 1+1 לסרט, ארוחת בוקר מוזלת, הטבות לימי ספא או כניסות להצגות. רוב האפשרויות לא דורשות פרוצדורה מסובכת אלה הזמנה פשוטה ישירות מול העסק והרי לכם בילוי של ממש!

האפשרות השלישית שנציע עלולה ל"יקרה" ביחס לשתי העליונות, אבל אנחנו מבטיחים שגם לגביה תגיבו באופן חיובי. אנחנו קוראים לזה בילוי פרטי לפי החשק. לאפשרות זו יש כמה אופציות, החל מארוחת ערב מושקעת בבית (לא חייב לבשל אם מתעצלים, אפשר להזמין טייק אווי), וכלה בגיחה קצרה לסופ"ש או לאמצ"ש בבית מלון או בצימר. גם כאן, תתפלאו לראות כמה מבצעי רגע האחרון יכולים להפוך את החיים לפשוטים יותר. לדוגמא: לילה בסופ"ש בצימר מפנק כולל ארוחת בוקר ב450 שקלים בלבד! או לילה באמצ"ש בבית מלון על בסיס BB בפחות מ400 שקלים!

לסיכומו של עניין ולאחר שהראנו לכם שלשמור על הזוגיות זה לא בהכרח לבזבז בלי חשבון, אנחנו מקווים מאוד שתיישמו לפחות את אחת ההצעות שלנו, תטפחו ותשמרו על חיי הזוגיות שלכם!

זוג בים

לתחילתה של דרך חדשה

קבל פרטים נוספים מיועץ

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן