סדנת זוגיות – החצי השני

נמאס לכם לריב על שטויות?

לא מצליחים לתקשר זה עם זה?

מרגישים שהמצב בניכם תקוע?

החצי השני – סדנה לשדרוג הזוגיות
סדנה לשדרוג הזוגיות

6 מפגשים מרתקים של התנסות ולמידה, לחיזוק האהבה העצמית 

כל אחד ממפגשי הסדנה יוקדש לדיון, חקירה והתמודדות עם נושא מרכזי כלשהו מחיי הזוגיות של כולנו.

  • מפגש ראשון : תקשורת והבדלים בין המינים – במהלכו נדון על ההבדלים בין תקשורת נשית לתקשורת גברית, נכיר את תהליכי התקשורת, נלמד כיצד להימנע מדפוסי תקשורת לקויים, נתמודד עם מצבים של שתיקה, התפרצות ודיבור אובססיבי ונלמד איך להצליח לתקשר כזוג.
  • מפגש שני : מקורות לכעסים בזוגיות – בו נציף סוגיות שונות כמו איך אמא שלו משפיעה על הקשר? מה אבא שלה קשור אלי? מה מסתתר מאחורי הרצון לפגוע? האם כשחסר כסף האהבה בורחת מהחלון? איך ליצור עידוד והעצמה והאם חלומות ופנטזיות משחקים תפקיד בקשר הזוגי?
  • מפגש שלישי : על רגשות ואהבה – יעסוק בשאלות הנפוצות מדוע אנו כה כמהים לקרבה? כיצד מלבים מחדש את אש האהבה? מה תפקידה של ההבנה במערכת היחסים הזוגית? איך יוצרים הסכמה רגשית? מהי הדרך להפוך נקודות חולשה לעוצמה? והאם ניתן להציל אהבה שנדמה שאבדה?
  • מפגש רביעי : ההורות הרסה את הזוגיות!!! האמנם? – במפגש זה נתייחס אל זוגות שמנהלים משפחה משותפת ונלמד כיצד ליצור כללים וגבולות, האם האהבה לילדים עלולה לעורר קנאה ומריבות, מה קורה לזוגיות שהוזנחה כשהגוזלים עוזבים את הקן ואיך לאזן בין ההורות לזוגיות.
  • מפגש חמישי : על שבירת דפוסי התנהגות והתמדה – נראה מהיכן ההרגלים מגיעים, מה מוביל ליצירתם, האם ניתן לשנות אותם ולברור מהם את המועדפים, מתי וכמה צריך להתפשר, ואיפה מוטב שננער ונתנער.
  • מפגש שישי : לצמוח ביחד – המפגש המסכם יתמקד במצבים בהם השגרה הפכה לאויב המרכזי של הקשר הזוגי, ונראה מה עושים כאשר השעמום וחוסר הסיפוק חדרו לזוגיות, איך מתמודדים עם תהיות כמו "אני כבר מכיר אותה, האם היא יכולה לחדש לי משהו", כיצד הופכים את התשוקה, יחסי המין והזוגיות באופן כללי למנוע של צמיחה והצלחה, והאם ניתן לקום בבוקר עם שיר חדש בלב.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים כתבו לנו

שם*:      דוא"ל:*
טלפון:*    עיר*:     
תוכן ההודעה: