קורסים

shutterstock_2522785 קורס ייעוץ זוגי

קורס ייעוץ זוגי מיועדים לייצר ולקדם את היכולת שלך לשפר את הזוגיות של אנשים, לתת לך מיומנויות להתמודדות מול קשיים ומשברים בזוגיות ולאפשר לך לתמוך בזוגות במהלך הקשר הזוגי, ואפילו עוד לפני מיסוד היחסים. כל זאת באמצעות תקשורת חדשה וממוקדת בהעצמה זוגית ואישית המשולבת עם כלים לחיזוק הקשר הזוגי לשם הגשמת יעדים אישיים ומשותפים.
להמשך קריאה –>

shutterstock_99364631 קורס ייעוץ טיפולי באמצעות דמיון מודרך

בקורס ייעוץ טיפולי בעזרת דמיון מודרך במכון פתרונות, תוכלו לתכנת את העתיד שלכם מחדש בעזרת מציאות אותה אתם תבחרו. במהלך הקורס תרכשו מיומנויות מקצועיות למתן עזרה בעזרת תהליכי דמיון מודרך, תלמדו לעשות שימוש במשפטי מפתח ובסוגסטיות כדי לקבע ולחזק שינוי אצל מטופלים, תלמדו לשחרר מנגנונים היוצרים מתח פנימי ותלמדו להיות אומנים למציאת דרכים לייצוב השינוי וההצלחה.
להמשך קריאה –>

shutterstock_365540732 קורס ייעוץ מיני

קורס הכשרת יועצים בייעוץ מיני במסגרת קורס במכון פתרונות להכשרת יועצים זוגיים. קורס מיניות בטיפול זוגי הוא ייחודי במפת ההכשרה ליועצים מיניים. הוא בסיסי אך מובנה ומעמיק הן לאנשי מקצוע והן לאנשים הסקרנים ללמוד על מיניות בייעוץ, גם בשביל עצמם.
להמשך קריאה –>

shutterstock_390953581 סדנאות והרצאות

הסדנאות וההרצאות מיועדות למגזר הפרטי והעסקי כאחד. המטרה לממש את הפוטנציאל האישי, ולעודד מציאת פתרונות מקוריים לסכסוכים שביומיום על ידי שיפור ההבנה והקשבה לאחר, חשיבה יצירתית, הרחבת זוויות הראייה ושיפור המיומנויות לתקשורת תקינה. במהלך ההדרכות ניתנים כלים לקידום הפרט בחברה תוך פיתוח סגנונות חשיבה חדשים, ההרצאות והסדנאות ממוקדים בשיפור יחסי האנוש, בתדמית, במיצוב ובאסטרטגיה אישית, לצורך השגת יעדים ושיפור יחסים במישור של הפרט ועמיתיו לעבודה.

shutterstock_321695948 הדרכות לארגונים ולוועדי עובדים

ההדרכות כוללות קורסים וסדנאות/הרצאות קצרות המיועדות למגזר הפרטי והעסקי כאחד. המטרה לממש את הפוטנציאל האישי, ולעודד מציאת פתרונות מקוריים לסכסוכים שביומיום על ידי שיפור ההבנה והקשבה לאחר, חשיבה יצירתית, הרחבת זוויות הראייה ושיפור המיומנויות לתקשורת תקינה. במהלך ההדרכות ניתנים כלים לקידום הפרט בחברה תוך פיתוח סגנונות חשיבה חדשים, מיקוד בשיתוף פעולה, הכרת היכולת העצמית, הנעה וחידוש, עם דגש על תמרון עדין בין צרכי הפרט, משפחתו וצרכי העבודה.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים כתבו לנו

שם*:      דוא"ל:*
טלפון:*    עיר*:     
תוכן ההודעה: