המלצות

מכון פתרונות הכשיר מאות בוגרים מוכשרים ומקצועיים,
טעימה קטנה מהמלצות שלהם 

בוגרים מספרים לאורך השנים:


נתן חריר 2018 

הקורס מילא אותי בכל כך הרבה כלים וזה נתן לי ביטחון אדיר לצאת לשוק ולהתחיל לעבוד בתחום. קיבלתי בדיוק מה שרציתי ומעבר ואני מאוד שמח ומרוצה שנרשמתי לקורס במכון פתרונות.


סיגל כהן 2018

עברתי תהליך , קיבלתי ביטחון עצמי, למדתי להביע את עצמי, הכרתי אנשים מקסימים, מרצים מהממים שהקנו לי הרבה ידע. לדעתי כל אישה צריכה לעבור את הקורס הזה!


שמס עספור 2018

הקורס מאוד תרם לי באופן אישי מכיון שאני באתי משפחה להורים גרושים . וכאשר עברתי את הקורס הוא נתן לי ריפוי עצמי, והבנתי שזה הייעוד שלי בחיים לעזור לזוגות ומשפחות לילדים שעוברים את זה.


סאאדה מסכי 2018 

הצלחה זה להתפתח מקצועית וגם אישית. הצלחתי להכיר את הבית החם שקוראים לו מכון פתרונות ד"ר כרמי וכל הצוות המנחים וההנהלה, קבוצה מדהימה שתומכת ומכילה. גיליתי על עצמי הרבה יכולות ששילבתי אותם עם הכלים שרכשתי בלימודים. מודה על הכל!


תקוה מנטל 2018

בזכות הקורס הזה הצלתי את חיי הנישואים של הבן שלי והכל שלי! היה לי לעונג ללמוד מהמרצים. אני מרגישה סיפוק והנאה מזה שאני עוזרת לאנשים ויש לי הצלחה גדולה! תודה ענקית מכל הלב!


מריה קרמרוב 2017

תודה רבה על קורס מדהים! שתרם לי רבות גם באופן אישי וגם באופן מקצועי. הסימולציות הרבות שעשינו במהלך הקורס נתנו כיוונים שונים של עשיה נגישה ללקוחותיי. הגיוון במרצים וחשיפה לגישות שונות נותנים מקום לכל אחד מאיתנו.


אסתר בנימין 2017

הטיפים והכלים שקיבלנו במהלך הקורס משרתים אותי לא רק בחדר הטיפולים אלא גם בחיי האישיים. אין ספק שזה עוזר צריך רק ליישם והשמיים הם הגבול!


סיגלית קלבמיסלי 2017

השילוב בין הגישות השונות, הכלים הפרקטיים, ההתנסויות והליווי מעניקים ביטחון רב להמשך הדרך. נהנתי מכל רגע.


דורין בשר 2017

תמיד ידעתי שזה מה שאני צריכה ורוצה לעשות. הקורס הכ"כ מרתק הזה פתח אותי לעולם שלם חשף אותי לדברים רבים שתרמו לי כ"כ להבנה לחיזוק והעצמה בכל הקשור לזוגיות. אני מרגישה בטחון גדול יותר לעשות ולעסוק במה שאני אוהבת בכדי להציל זוגות ומשפחות בישראל. נהנתי מאוד מהלמידה, מהיצירה, מההעשרה וממייטב המרצים המדהימים.


שרית גרוס 2017

בעזרת התכנים ובעזרת האנשים בקורס למדתי לפתוח את הלב שלי, לכבד יותר את ערך הזוגיות, להגדיל את הטוב, של בן זוגי ושלי. פגשתי אנשים מופלאים, בהוקרה ובהערכה רבה לכל הטוב והשפע הזה שהזדמן לי לחוות.


אברהים אבו סלאח 2017

הקורס הזה תרם לי הרבה מבחינת ידע, גישות טיפוליות שונות, קורס עשיר, רכשתי מיומנויות חדשות לייעוץ. הגישה הטיפולית, הסימולציות  היו מרשמים מאוד. ההדרכות והליווי בטיפול המעשי תרמו ותמכו מאוד.


קרן ממן 2017

עברתי בלימודים תהליך שלם עם עצמי, קיבלתי כלים מדהימים לעזור לאנשים זו פשוט הרגשה נפלאה! תודה רבה !


לובנא שייח חליל 2017

תודה על הנתינה והלמידה, על הידע האפקטיבי שהשפיע גם חיי הזוגיות שלי . למדתי להסתכל על חצי הכוס המלאה להיכנס לנעלים של האחר, להתחבר לרגש שלו! תודה גדולה!


הדס אלמוג  2017

באמצע החיים קיבלתי מתנה, בזכות הקורס המנחה והקבוצה הפכתי לאדם טוב יותר בהיבט מקצועי והתפתחותי קיבלתי כלים וטכניקות לעזור לטפל לייעץ להקשיב, יש לי סיפוק רב ממה שאני עושה ורואה בזה שליחות!


יעל בן פורת 2017

הגעתי לקורס כי כל כך רציתי שינוי. למדתי מהטובים ביותר, עולם שלם נפתח בפני. תודה על מסע חיים.


ריקי טמיר 2016

למדתי להביט לאנשים בעיניים, להכיר, להתחבר, להתרגש ולהרגיש. למדתי שיש לי כוחות לרפא. שהיופי בעולם מתחיל ביצירת טוב לאנשים אחרים. למדתי שיש קסם בביחד. שזוגיות טובה דורשת עבודה והשמיים הם הגבול. נהנתי מכל רגע ללמוד פה. היכולת שלכם למצוא את האנשים הטובים ביותר והמעניינים ביותר והנעימים ביותר.


מאיה כהן 2016

עברתי תהליך , קיבלתי ביטחון עצמי, למדתי להביע את עצמי, הכרתי אנשים מקסימים, מרצים מהממים שהקנו לי הרבה ידע. לדעתי כל אישה צריכה לעבור את הקורס הזה!


נילי תשובה 2016

הגעתי להגשים חלום אחרי שנים של חיפוש , ספגתי בצמא גישות, תהליכים, חשיבה, התחברתי , הזדהתי, התבוננתי לתוכי. לקחתי לביתי , למשפחתי, לזוגיות שלי. זכיתי להתרחב ולתת מעצמי לסובבים אותי. תודה גדולה!


רינת גרינמן 2016

היכולת לחדור פנימה אל הנשמה, היכולת לשקף לאדם את מה שידע ולא ידע בתוכו לאורך השנים. היכולת לחבר שוב בין אנשים , להציל זוג מעצמו אין בעוצמה יותר מההרגשה הזאת!


שימרית סיבי 2016

הגעתי עם המון חששות ועם לב מלא על הדרך הריגשית שלי, בתחילת הגירושים שלי לא הייתי בטוחה שאצליח. איך אעזור לאחרים במקום שאני נכשלתי? אבל יצאתי מכאן מחזוקת באופן אישי ובאופן מקצועי. אני מרגישה שהצלחתי, כאן החוזקה שלי והעוצמה שלי. הקורס הזה הפך אותי לאדם אחר בשילוב התהליך האישי שלי. אז פשוט תודה!


מיכל מועדים לשמחה 2016

נרשמתי לקורס במגמה לרכוש ידע וארגז כלים, כדי לסייע לזוגות אחרים לא לפרק שותפות של חיים שלמים. בעברי בהיותי ילדה, הורי התגרשו ונפגעתי כתוצאה מכך. כל חלומי במשך השנים היה למנוע ולעזור לאנשים לא לעבור הליך שני. הקורס הזה מאוד מאתגר, עם עוצמות ומרצים מעולים, שנותנים את הלב והנשמה להצלחת התלמידים. שאפו, תודה על כל הידע שצברתי ואנחיל לאחרים.


חפציבה מזרחי 2016

תפיסת העולם שלי השתנתה, הבנתי שבתהליך המורכב הזה אין גבול למה שניתן לעשות בנוגע לפתרונות זוגיים ואישיים. חוותי כאן חוויה מהפנטת ועוצמתית לאין שיעור. הלימודים הקנו לי הרגשה טובה ונינוחה לייעץ לאחרים, מצאתי את ייעודי! תודה רבה על הכוחות שהענקתם לי להציל את עצמי, על הכוחות העצומים שהענקתם לי לעזור לאחרים. תודה על הכל. מלאת הערכה ואהבה.


מארי סמואל 2016

אני אדם שונה! מוצלח יותר! משכיל יותר! מבין יותר! קשובה יותר!
בפן האישי שיפר לי את הזוגיות ואת הקשר שלי עם הבנות שלי ובכלל עם הסביבה. בפן המקצועי מצאתי את הייעוד שלי , הסיפוק שאני חווה כיועצת זוגית עולה על כל דמיון! תחושה מופלאה.
תודה , תודה, תודה , על חוויה מעצימה!


ענת כץ דווידאן 2016

הגעתי ללימודים מתוך סקרנות ענקית ורצון לעזור לזוגות, אבל קודם להבריא את עצמי. כמי שהיתה במנהרה חשוכה והיתה זקוקה להבזק אור גדול בכדי לראות את הדרך – ד'ר כרמי והלימודים במכון פתרונות היו האור הגדול הזה! מי שמאמין הכל הפיך אין דבר בלתי אפשרי! תודה רבה על הכל!


שולי עזריאל 2016

בהתחלה לא היה לי קל, אבל אחרי שקיבלתי פירגון גדול ותמיכה ענקית מהקבוצה התחלתי לשחות. לקחתי המון כלים וראיתי תוצאות מדהימות! התהליך היה מרתק ומפתיע. מודה למכון פתרונות שלא ויתרו לי. בזכותכם הגשמתי חלום של שנים ומכאן השמים הם הגבול.


מורן בסטיקר 2016

לפני שהגעתי ללימודים בפתרונות הייתי חסרת בטחון עצמי. כבר לאחר כמה שיעורים הבנתי דברים עמוקים שעזרו לי מאוד. גם הזוגיות שלי השתפרה מאוד. הבנתי שייעוץ זוגי זה מה שאני רוצה לעשות בחיים לגרום לאנשים לחייך, לחיות בטוב, זאת הרגשה נפלאה. אני שמחה על כל רגע שהגעתי ללמוד במכון פתרונות.


ציפי גונן 2015

מעבר ללימוד הרב והנסיון העשיר של המרצים עברתי גם תהליך אישי.
הייתה לי זכות גדולה וחוויה משמעותית ומעצימה.


י.ש 2015

קיבלתי כלים עוצמתיים , שמשרתים אותי בפן המקצועי ופן האישי.  קיבלתי מודעות למעשים שלי ולשלכות שלהם, הקבוצה היתה הטרוגנית ומקסימה ולמדתי המון.


עו"ד שניר נפתלי 2015

קיבלתי מתנה ענקית, כעו"ד לענייני משפחה התמודדתי לא פעם עם מצבים בהם ידעתי שאני טועה בדרכי ולא היו לי את הכלים לעצור את המלחמה בין בני הזוג ולהוביל לשלום בית אמיתי.
הלימודים במכון פתרונות שינו לי את הדרך, אני עושה היום כל שביכולתי להוביל זוגות לשלום בית ולמנוע פרידה. ואם פרידה אז בדרכי שלום. תודה רבה!


ורד גרצנזון 2015

גיליתי שיש לי המון מה ללמוד, השילוב של התכנים בלימודים עם האנשים שהכרתי בקבוצה נתן לי זווית שונה ומרתקת. הרגשתי שאני במקום הנכון לי מקצועית ואישית.


מיכל אלוני 2015

עבורי הלימודים במכון פתרונות היו מתנה!
הלימודים השלימו לי כלים מעשיים ואפשרו לי להציע שירותיים יחודיים בתחום הגישור והייעוץ הזוגי. התכנים היו מעניינים . מבקשת להודות באופן אישי על כל מה שקיבלתי , על היחס הנעים והידע הרב שהועבר ללא גבול. שמחה מאוד להמליץ על הלימודים במכון פתרונות.


בתיה .ק 2015

קודם כל תודה רבה! תודה על קורס מרתק! כל שיעור היה חומר תמציתי שגרם לי לחפש הלאה לחקור ללמוד ולהתפתח עוד גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. הלימודים הועברו באופן כ"כ נעים, עם הרבה חיוך , הסימולציות היו מעולות, הכיתה היתה מופלאה. פשוט תודה!


סיגל ב' 2014

בקורס ייעוץ זוגי קיבלתי המון המון כלים חשובים שמעולם לא ידעתי כיצד לסדר אותם במהלך הטיפול. אתם עזרתם לי להחשף לעצמי, להבין שיש בי את היכולת והידע לעסוק במה שבתחילה היתי מאוד סקפטית לגביו. היום אחרי קורס ייעוץ מדהים אני יכולה לומר בוודאות שבזכות הכלים והדרך בה הועברו אלי  אוכל להיות בע"ה יועצת טובה. אני טופחת לעצמי על השכם על ההתנהלות שלי מול בנזוגי. הכלים שקיבלתי כאן עזרו לי מאוד בפן האישי מול משפחתי, כשאני עומדת בסיטואציות שבעבר היו מאוד קשות, היום אני משתמשת במושגים, שאחרי כל מושג עומד סיפור שלם. כגון: רושם ראשון אינו רושם אחרון! ועל כך אודה לאל ולד"ר כרמי על הזכות שניתנה לי.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים כתבו לנו

שם*:      דוא"ל:*
טלפון:*    עיר*:     
תוכן ההודעה: 


מור ל' 2013 

הגעתי לכאן בכדי לקבל כלים שאוכל להשתמש בהם לטפל בזוגות או בבעיות מעבר לכלים שקימים אצלי ונפתחתי לשיטה שונה מאוד ממה שציפיתי. במקום זה הבנתי שהגישה היא שונה לגמרי מהכלים שבאתי איתם. פה במקום זה למדתי שיש להכנס לרוח ולנפש של האדם, הזוג ולשאול את השאלות הנכונות בכדי לעזור ולהביא אותו למקום הנכון ומתוך ההכוונה שלנו המטופל מוצא את הפתרונות. הידע בקורס זה הביא אותי להבנה שאני צריכה לחוש את מי שנמצא מולי ולהוביל אותו עם הכלים שרכשתי . הלימודים כאן הביאו אותי להשקפת עולם אחרת מעניניית ומאתגרת . תודה לכם מכון פתרונות על כל הנתינה והארה ותודה שזכיתי להיות בקבוצה מהממת עם חברים מדהימים.


איריס ד'2013 

הגישה של ד'ר כרמי בלבלה אותי לגמרי. אני לתומי חשבתי שאלמד כאן קורס מובנה שיטתי- לפי מדגם. אתה הבאת לקורס גישות שונות לגמרי, גישה רוחנית, גישה הוליסטית, גישה בודהיסטית. הבאת לכאן את כל האופציות והגישות שמלמדות אמת ופתחת בפני עולם שונה של הסתכלות לא דרך הגשמי או המעשי דווקא. אלא לשמוע כל הזמן באוזן השלישית את הבעיה , המצוקה, החולשה, הכאב שמביא את הבעיות והידיעה שאין פתרון לוגי, מעשי, ברור ושריר, אלא לזרום, לגשש, לפתוח לאט, לא ללכת אחרי הזדהות עם הכאב, אלא להיות יועצת כל הזמן שעוצרת מלטחון את הכאב ומלמדת את האדם להתחבר לעצמו ולעבוד מתוך עצמו, להשתחרר נכון. מודה שזה מרתק אותי, ועדין קשה לי ליישם זאת כי זה לא באוטומט שלי לשנות הרגלים ותפיסות. כיף לי. מאתגר לי. מקווה שאדע להשתמש בכלים האלה כטבע שני שלי.


אייל ב' 2013 

תהליכים רגשיים לפעמים נראים הרבה אחרי שהם מסתיימים. אני מסיים היום עם הרגשה חזקה שעברתי תהליך שאני עדין לא מבין עד כמה הוא עצום וגדול. בדיוק כמו טיפות שרואים במערת נטיפים. עומק הנושאים הגדול אשר הוטמע אצלי, נראה כמו יצירות פאר של תובנות שאני מתחיל לראות ביומיום. דרך השאלות שאני שואל. דרך הרצון שלי לעשות, הדברים שאני רואה היום שלא ראיתי לפני ובעיקר ההרגשה שזה אפשריי. אני מאמין בעצמי שאני יועץ זוגי טוב. אני מאמין שאוכל להיות יועץ זוגי מעולה. הזרעים נזרעו, הם נבטו, התפתחו ויצא לי צמח בריא וחדש לעולם שפיתח עולם של ידע, כלים, הסתכלות, תבונה והבנה. תודה על הכול.


אלה צ' 2012 

גדולתו של מקום כגודל האור ואהבה אותם הוא מפיץ וכגודל הדרך אותה הוא מאיר . גדולתו של מקום כגודל העזרה והתמיכה אותם הוא מעניק. תודה על הדרך שהארתם לי במהלך הקורס, על העזרה , התמיכה ההבנה והלמידה להיות אדם שמתקשר באופן איכותי יותר עם הסביבה בה הוא חיי. על ההכרה הנוספת שהייעוד שלי בעולם הזה הוא לעזור לאנשים להיות מאושרים יותר כאשר הם משפרים את הזוגיות שלהם.


לנה מ' 2012 

התחלתי את הקורס קצת אבודה מהבחינה המקצועית, חיפשתי מה לעשות עם התואר הראשון בפסיכולוגיה שסימתי והחלטתי ללמוד משהו שיתן לי פרספקטיבה על עולם הטיפול. בגדול שקלתי להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה ועכשיו אני מבינה שאולי אין בכך צורך. בעזרת הקורס הבנתי הרבה דברים על עצמי ועל עולם הזוגיות. דברים שרק נגענו בהם בתואר קיבלתי פה ב"לייב" כשעשינו סימולציות בכיתה או ראינו וידיאו של טיפולים מצולמים. במהלך הקורס קיבלתי המון כלים שבעזרתם אוכל לעזור לזוג להגיע לפיוס ואפילו לזוגיות מושלמת. אני שמחה שהיתי חלק מהקורס הזה. פגשתי אנשים מדהימים שלמדו איתי, וכמובן שהכרתי את כרמי, שנתן לי כלכך הרבה ידע וגם הצליח לגרום לי להאמין בעצמי, לא לפחד ולנסות להצליח! תודה תודה תודה!


מירן ש' 2011 

פניתי לקורס יעוץ זוגי על מנת לקבל תעודה כמו שאומרים. במהלך התקופה הזאת למדתי הרבה דברים, קודם כל על עצמי שתמיד חשבתי "שאני בסדר גמור". למדתי  איך לחזק את הזוגיות  שלי והרבה מאוד כלים בכללי לשיפור חיי. הקורס הזה גרם לי לרצות להתפתח במישור האישי והעסקי , גיליתי כמה אני אוהבת לעזור לאנשים וכמה זה מקדם אותי כאדם. תודה רבה!


נאוה ש' 2011 

ראשית ברצוני להודות למקרב לב לעצמי על שהשכלתי ובחרתי ללמוד אצלכם. שהקשבתי לקול הפנימי ולאינטואציה אז תודה תודה לכם על הידע הרב שהענקתם לנו ממנו בשפע. על הכלים המדהימים, התרגילים , התובנות, ההדגמות, משחקי התפקידים ועל האפשרות לעזור, להשפיע ולשנות את הסטטיסטיקה של מספר הזוגות הרב והעולה של המתגרשים. אני רוצה לאחל לכם המון הצלחה בהמשך, שתפתחו סניפים נוספים כמו פטריות אחרי הגשם. שתמשיכו ללמד, לנגוע בחיים של אנשים, לשנות לשפר ולהשפיע. כי גם אם באנו לעזור, ראשית כל עזרנו לעצמנו, אם בתשומת לב, אם בשינוי גישה, אם במעשה ובעזרה לאחרים. תמשיך להעביר את הידע שלך לאחרים אוהבת ומעריצה.


רות  פ' 2010 

תודה על קורס נפלא שהעניק לי כלים לחיים , ובפרט לחיים האישים שלים. הקורס היווה בסיס לבניה והעצמת הקשר הזוגי שלי ומתוך זה יוכלתי לכוון, לסייע ולהעצים זוגות רבים אחרים. הבנתי כי ההפנמה מגיעה ממקום של התבוננות והקשבה. ושם במפגש בין השכל לרגש קורים קסמים, ואתה כרמי הקוסם לימדת אותי כיצד לממש זאת. ולהביא את הקסם לחיי ולחיי אחרים בקשרים בכלל ובקשר הזוגי בפרט. תודה על כל המתנות שהרשת לעצמי לקבל ועל כל המתנות שאתן לזוגות בהמשך.


הילה ד' 2010 

הגעתי לקורס עם הרבה רצון ומול זה גם הרבה חששות. חששתי האם יהיה לי את הבטחון לשבת מול זוג ולייעץ. כיום לאחר שסימתי את הקורס ונסיוני עדין דל , אני מרגישה כבר הרבה יותר בטחון עצמי ויודעת כי העזרה שלי תגיע לזוג ותשפיע. אני שמחה שבחרתי במכון פתרונות. מסקר באינטרנט היתה לי תחושה שכאן אלמד את הנושא בחום. כפי שראוי ללמד נושא שכזה. ואכן כך היה. כרמי בא למשימה מתוך שליחות. ציפיתי ללמוד יותר מאשר תכניים שכליים ואכן זה מה שהיה. כרמי היה דוגמה חיה כל רגע לכל נושא שלמדנו. למדתי גישות, טכניקות ועקרונות שחשובים בטיפול הזוגי. הכול מתוך חום הלב בדרך שאני מתחברת אליה וגם מתוך אמונה וחיבור ליהדות, שמבחינתי בלעדי זה אין עומק אמיתי.


עדה ס' 2009 

הגעתי לקורס ממוקדת מטרה ללמוד ייעוץ זוגי עבור תעודה לה אני זקוקה עבור העסק שפתחתי. בתמימותי לא חשבתי שאני אעבור גם תהליך אישי אותו דחיתי מאז גרושי. הבנתי בכאב רב איפה חייתי ולמדתי לסלוח לעצמי על המקום בו הייתי.כיום אני מאמינה גדולה בפתרון בעיות בזוגיות ובחיים משותפים וטובים. "ארגז הכלים" המקצועי העשיר אותי באופן אישי. הבונוס הגדול שלי שקיבלתי הוא הצורך להמשיך ללמוד ולהתפתח…


שוש מ' 2008 

הקורס העשיר אותי בכלים מגוונים ורבים המאפשרים לחולל שינוים ולשפר מצבים בהם נתונים זוגות. הכלים, התובנות והידע שרכשתי בקורס מהמפגש הראשון סייעו גם בעבודותי עם תלמידים הורים מורים ובכלל. היום בסוף הקורס אני מרגישה שאני יוצאת למסע עם תרמיל מלא, הדרך בה העברתם את הקורס ראויה בעיני לשמש מודל לחיקוי. תודה לך כרמי על כך שבעזרתך אוכל להגשים חלום שזמן רב חשבתי עליו ואתה הוא בשלבי מימושו. לאורך כל הדרך נטעת את התחושה כי אתה מאוד מאמין בי וביכולתי להצליח.


דוד פ' 2007 

קיבלתי סיור מרתק מעמיק ומאיר עינים בנפשם של אנשים דרך "משקפי הזוג", לאחר הקורס אני מלא תובנות מענינות על מהות החיים ותכלית הקיום. קיבלתי תבניות זיהוי ייעילות ומרתקות שיקלו עליי לזהות ולטפל בתופעות המוצגות בפני בזמן ייעוץ. למדתי לא לוותר על עמדותי בחדר הטיפול ולא להלחם עליהן, אלא להשחיל את רצוני עלידי כיפוף ולא שבירה.


ניצה פ' 2007 

בקורס הזה למדתי על עצמי, למדתי  לוותר מתוך כבוד עצמי, להקשיב לאחר במלוא מובן המילה, למדתי לצמצם את הפער בין מצוי לרצוי מתוך קבלה, הבנה והשלמה שהם לטובתי. למדתי וקיבלתי כלים רבים שאוכל להשתמש בהם בזמן עבודה עם אנשים, ובחיי המשפחה המורחבת שלי. למדתי לראות את המכשולים שלי ושל אחרים מבחוץ, לצאת מתוך עצמי ולהבין את האחר מתוך הסיפור שלו.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים כתבו לנו

שם*:      דוא"ל:*
טלפון:*    עיר*:     
תוכן ההודעה: